Не нашли нужный товар? Напишите или позвоните нам и мы его добавим на сайт для Вас!

Develop ineo+ 258

Артикул: A7R0127
( 63 )
Уточнюйте наявність
В наявності
0 грн
0 грн
Варіанти доставки
 • Самовивіз зі складу
 • Відділення Нової Пошти
 • Кур'єром для м. Київ
 • Інші транспортні служби
Варіанти оплати
 • Готівкою при отриманні
 • Безготівковий переказ
 • Приват 24
Опис

Кольоровий БФП Develop ineo+ 258

Призначений для зручного мобільного друку!

Мобільні робочі звички стають все більш притаманними офісному середовищу. Смартфони та планшети дозволили впровадити нові способи роботи, наприклад, роботу на відстанях від офісу. Тим не менш, численна кількість документів та матеріалів потребують друку або сканування. У багатьох компаніях єдиною можливістю друку є друк з персонального комп’ютера, що змушує працівників марно витрачати час замість того, щоб друкувати напряму з мобільного пристрою. Для вирішення цієї проблеми Develop представляє новий ineo + 258, кольоровий багатофункціональний пристрій з можливістю мобільного друку.

Зручне мобільне використання

Необмежене і просте мобільне використання – необхідність для офісних систем. Раніше, якщо офісні системи не мали можливості мобільного друку, то робітники знов і знов поверталися до своїх настільних комп’ютерів, щоб роздрукувати файли з мобільного пристрою. І навпаки - при скануванні файлу на мобільний пристрій. Ineo + 258 обладнаний зв'язком ближньої дії (NFC) і підтримує мобільний друк з пристроїв Android. Його мобільне і хмарне підключення забезпечує плавну інтеграцію мобільних пристроїв і високий ступінь гнучкості, що економлять працівникам час і зусилля. Ineo + 258 ідеально підходить для мобільних робочих процесів сьогоднішнього і завтрашнього світу.

Зручний у використанні

На відміну від багатьох багатофункціональних офісних систем ринку, ineo +258 простий в експлуатації. Інтуїтивний та легко зрозумілий операційний концепт робить управляння цим БФП таким простим як управління смартфоном чи планшетом. 7-дюймовий сенсорний екран поставляється зі вже знайомим інтерфейсом, що не має викликати труднощі при користуванні. Структура меню навігації відображає всі функції в одному місці і дозволяє вибрати необхідні налаштування за допомогою всього лише кількох кліків миші. Функції, що часто використовуються можуть бути залишені на стартовому екрані, а інші - просто видаляються.

"Зелені" функції

Сьогодні, низькі витрати енергії, охорона навколишнього середовища та збереження природних ресурсів є ключовими критеріями при придбанні багатофункціонального пристрою для Вашого офісу. У цьому контексті ineo + 258 встановлює стандарти «зеленої» енергоефективності. Складні апаратні засоби і різні заходи економії енергії забезпечують системі економну роботу, особливо в сплячому режимі, так що середня тижнева витрата енергії дуже низька. Інші «зелені» функції, такі як автоматичне видалення порожніх сторінок, щоб уникнути непотрібного копіювання, не тільки приносять користь навколишньому середовищу, а й економлять Вам гроші.

Всі функції, які необхідні

Придивіться до широкого спектру стандартних та додаткових функцій цього простого у використанні пристрою та побачите, що ineo+ 258 - це хороша інвестиція

Мобільний та "хмарний" друк

ineo + 258 підтримує мобільний та «хмарний» друк через AirPrint (техніка Apple), Mopria (пристрої Android 4,4 або вище), Google Cloud Print (опційно), Wi-Fi Direct (опційно) і аутентифікацію NFC. Це означає, що веб - сторінки, фотографії або файли PDF можуть бути надруковані на ineo + 258 через мережу WLAN. Більше того, працівники офісу можуть зареєструвати ineo + 227 на їх Google-аккаунт і друкувати в будь-якому місці, якщо мобільний пристрій підключений до Інтернет.

Розумні рішення для оптимізації робочого процесу

Програмні рішення Develop автоматизують трудомісткі ручні операції. За допомогою, конвертації + відправлення, наприклад, документи можуть бути відскановані у різних форматах файлів, а потім відправлені напряму до потрібного місця призначення (Google Docs, Evernote або Microsoft SharePoint). А база даних + пошук допомагають віднайти розташування будь-якого документа через ключові слова або повнотекстовий пошук об'єкта.

Гострі, як бритва роздруківки

Інструменти для друкування та інноваційний HD тонер призначені для отримання високоякісних друкованих екземплярів стандартного формату та не менш якісних форматів меншого розміру.

Переваги для навколишнього середовища

Низьке споживання енергії системи, економічні експлуатаційні витрати та інтелектуальні екологічні концепції заробили еко-сертифікати, такі як Energy Star, що означає, що БФП не шкодить навколишньому середовищу.

Зручний сенсорний екран

Багатофункціональний 9-дюймовий кольоровий сенсорний екран - простий у використанні, як у смартфоні або планшеті. Більш того, операційна система може бути налаштована під режим «надпросте використання».

Система віддаленого контролю

Система може бути адміністрована за допомогою будь-якого веб-браузера з настільного комп'ютера. Миттєве обслуговування можливе завдяки віддаленій операційній функції. Більш того, управління апаратом може здійснюватися через планшет Android через спеціальний мобільний додаток. Наприклад, користувач може обрати налаштування для друку на мобільному пристрої навіть якщо принтер знаходиться не поруч. Система ineo Remote Care дозволяє моніторіти стан Ваших пристроїв. Наприклад, вона автоматично повідомляє, коли закінчився тонер, що забезпечує безперервну роботу.

Широкий вибір можливостей аутентифікації

Безпечний доступ до системи забезпечується за допомогою різних засобів аутентифікації: паролів, сканування відбитку пальця, безконтактних смарт-карт або вбудованої перевірки NFC. NFC може використовуватись замість ID – ідентифікації за карткою.

Впевненість у безпеці даних

Develop запевняє, що мобільні пристрої можуть зберігати конфіденційність навіть в офісному середовищі. З доступом до захищеного друку, аутентифікації користувача і функції відстеження друку, користувач може друкувати захищено, як з мобільних девайсів, так і з фіксованого місця роботи. Функції безпеки такі як: IPsec, S/MIME, шифрування e-mail та IP-фільтрація гарантує, що кожна форма комунікації чи передачі даних – безпечна. Всі дані, що зберігаються на жорсткому диску системи захищені від несанкціонованого доступу за технологією шифрування даних і, при необхідності – стираються.

 

Шанс для збільшення необхідні виробництва документів!

ineo+ 258 підвищує виробництво документів і дає Вам широкий вибір форматів для друку, можливостей фінішної обробки – так Ви отримуєте офісне обладнання з урахуванням усіх Ваших потреб.

 
Обирайте носій та фінішну обробку

Інвестуйте в ineo + 258, і Ви більше не будете залежати від додаткових фахівців, щоб надрукувати запрошення на товстому, високоякісному папері, все це Ви зможете зробити самостійно. Це допоможе Вам заощадити час і гроші. ineo + 258 може обробляти конверти, вторинний папір, плівку, багато інших носіїв і навіть товсті карти до 300 г/м2. БФП може друкувати на широкому спектрі форматів паперу від А6 до А3 + (SRA3) або призначеному для користувача форматі чи банері до 1,2 метрів у довжину. Більше того, численні оздоблювальні опції дозволяють буклету до 80 сторінок оброблятися різними способами: конверт, степлірування, перфорація. Майже будь-яка робота з друкованими документами та файлами може бути виконана на ineo + 258.

Оптимізація робочого процесу

ineo+ 258 має безліч корисних функцій, щоб зменшити кількість ручної роботи, пов'язаної з документообігом. Вони знизять Ваші витрати і допоможуть оптимізувати робочий процес. Документи можна сканувати, як презентацію Power Point або архівувати у вигляді файлів формату PDF/A.

ineo+ 258 з автоподавачем паперу дуплекс(DF-704), вихідною касетою (OT-506) та касетою для паперу (PC-210)

ineo+ 258 з автоподавачем паперу дуплекс (DF-704), фінішером-степлером/буклетом (FS-534SD), касетою великої ємкості (LU-302) та касетою для паперу (PC-410)

ineo+ 258 з автоподавачем паперу дуплекс (DF-704), фінішером-степлером/буклет (FS-534SD), касетою для банерів (BT-C1e) та касетою для паперу (PC-210)

Характеристики
Аналоги
Швидке замовлення
 • Технологія: лазерна
 • Друк: кольоровий
 • Формат друку: SRА3
 • Підключення: Ethernet, USB
 • Навантаження: 13 000 відб.
Відгуки/Запитання
Богдан
18.08.2020, 10:11
Підкажіть це новий апарат? чому така низька ціна?
Администратор
18.08.2020, 10:17
Богдан, так апарат новий. Гарантія 12 місяців або 55 000 відбитків (що настане раніше). Комплектація бфп така як на зображені, якщо потрібні опції то їх можливо замовити окремо. Ціна низька, бо залишився 1... останній, ця модель знята з виробництва . Якщо потрібна сучасна, то дивится цю https://www.ops.com.ua/products/develop-ineo-plus-250i
Написати відгук
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
Сумісні товари
Швидке замовлення
 • Колір: CMYK
 • Ресурс K: 28 000 стор.
 • Ресурс CMY: 26 000 стор.
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
 • Ресурс: 600 000
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Підбір та консультація!
Підбір та консультація!
100% гарантія якості товарів та послуг
100% гарантія якості товарів та послуг
14 днів на повернення товару
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Доставка по всій країні