Сайт працює в режимі наповнення інформацією. Не знайшли потрібний товар? Дзвонить за телефонами на сайті.
Нові надходження
Товари зі знижками

Тільки оптимальні рішення!

     Вітаємо Вас на нашій сторінці, яка є візитівкою нашої компанії. Просимо не розглядати даний сайт як інтернет-магазин компанії. Ми займається продажем пристроїв друку і сканування, витратних матеріалів та запчастин для них. На вітрині представлені товари які Ви у нас можете придбати, в тому числі зробивши on-line замовлення в будь-який зручний для Вас час. Сподіваємося, що кожен знайде потрібні і корисні товари для себе.
     Наша компанія також надає послуги з обслуговування та ремонту пристроїв друку різних марок і типів. Виняток становлять тільки пристрої струмене́вого друку, але можете до нас звертатися, ми порадимо надійного партнера. Інженери сервісного центру нашої компанії мають великий досвід та квалифікацію, постійно проходять навчання і тестування в учбових центрах офіційних представництв виробників в Україні.

Гарного вам дня!

Xerox запускає нову лінійку PrimeLink
Xerox запускає нову лінійку PrimeLink

Xerox повідомило про запуск нової лінійки PrimeLink B9100 / B9110 / B9125 / B9136 продуктивного монохромного обладнання, яке прийшло на зміну модельного ряду D95 / 110/125/136.

Зміна в модельному ряді Develop
Зміна в модельному ряді Develop

Develop представляє компактне БФП формату А3 ineo 225i для невеликих і домашніх офісів. Старт продажів з  травня 2020 року. (Оновлено)

Як правильно дезінфікувати друковані пристрої
Як правильно дезінфікувати друковані пристрої

Зараз особливо важливо стежити за гігієною на робочому місці. Ми підготували керівництво, як правильно чистити друковані пристрої загального користування без шкоди собі і техніці.

Develop ineo 1100 - багато покращень у успішному попереднику
Develop ineo 1100 - багато покращень у успішному попереднику

Завжди є місця для поліпшення - навіть на такій успішній системі, як ineo 951, ця продуктивна система друку початкового рівня почала розвиватися в 2012. Його наступник, ineo 1100, пропонує нові програми та функції, швидкий час, кольоровий сканер і гнучкий інтерфейс OpenAPI. Ця нова монохромна система ідеально обладнана для вирішення завдань з друку перемінних даних в умовах виробничого друку на вимогу.